Кошик
157 відгуків
promo_banner
вул. Південно-Кільцева, 4, Чернівці, Україна
+380 (97) 320-82-44
+380 (50) 264-50-04
Тканина Smarttextile Україна

Умови доставки та оплати

Доставка здійснюється тільки по передоплаті.

Способи доставки

  • АвтолюксВартість доставки оплачує одержувач!
  • УкрпоштаВартість доставки оплачує одержувач!
  • ДеліверіВартість доставки оплачує одержувач!
  • Нова ПоштаВартість доставки оплачує одержувач!
  • Самовивіз
  • Delivery

Способи оплати

  • Оплата на рахунокІнтернет-магазин Smarttextile працює за 100% передоплатою за реквізитами. Оплата приймається за вказаними нами реквізитами: Оплата рахунку, який буде підготовлено нами та надіслано у вигляді текстового документа на Ваш E-mail або смс. Після його роздруківки Ви можете сплатити Ваше замовлення у будь-якому банківському відділенні. Зазвичай, протягом 20 хвилин ми «бачимо проплату» і відправляємо замовлення. Ми надаємо 100% гарантію доставки та якості саме тих позицій, які Ви замовили. Якщо хоча б одна із замовлених позицій вам не підійде або буде не належної якості ми гарантуємо повернути Вам гроші або обміняти на іншу позицію, що Вас цікавить. Якщо замовлення сплачено до 13:00 - Ваша посилка відправляється цього ж дня! Якщо замовлення сплачено після 13:00 - Ваша посилка надсилається на наступний робочий день! Відправлення ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ ми розглядаємо при замовленні на суму від 1000грн або нашим постійним клієнтам! Замовлення на суму до 1000 грн надсилаємо тільки після 100% передоплати. Після повної передоплати Smarttext підготує замовлений товар та надішле їх через поштові перевізники на склад у Вашому населеному пункті або здійснить адресну доставку. Номер вантажної декларації надходить наприкінці робочого дня у вигляді SMS повідомлення. Пред'явив документ, що засвідчує особу, Ви зможете отримати Ваше замовлення в пункті видачі вантажів перевізника. Вартість доставки оплачує отримувач!
  • Готівкою
  • Оплата за реквізитамиІнтернет-магазин Smarttextile працює за 100% передоплатою за реквізитами. Оплата приймається за вказаними нами реквізитами: Оплата рахунку, який буде підготовлено нами та надіслано у вигляді текстового документа на Ваш E-mail або смс. Після його роздруківки Ви можете сплатити Ваше замовлення у будь-якому банківському відділенні. Зазвичай, протягом 20 хвилин ми «бачимо проплату» і відправляємо замовлення. Ми надаємо 100% гарантію доставки та якості саме тих позицій, які Ви замовили. Якщо хоча б одна із замовлених позицій вам не підійде або буде не належної якості ми гарантуємо повернути Вам гроші або обміняти на іншу позицію, що Вас цікавить. Якщо замовлення сплачено до 13:00 - Ваша посилка відправляється цього ж дня! Якщо замовлення сплачено після 13:00 - Ваша посилка надсилається на наступний робочий день! Відправлення ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ ми розглядаємо при замовленні на суму від 1000грн або нашим постійним клієнтам! Замовлення на суму до 1000 грн надсилаємо тільки після 100% передоплати. Після повної передоплати Smarttext підготує замовлений товар та надішле їх через поштові перевізники на склад у Вашому населеному пункті або здійснить адресну доставку. Номер вантажної декларації надходить наприкінці робочого дня у вигляді SMS повідомлення. Пред'явив документ, що засвідчує особу, Ви зможете отримати Ваше замовлення в пункті видачі вантажів перевізника. Вартість доставки оплачує отримувач!

Інтернет-магазин Smarttextile працює за 100% передоплатою за реквізитами.

Оплата приймається за вказаними нами реквізитами:

  Оплата рахунку, який буде підготовлено нами та надіслано у вигляді текстового документа на Ваш E-mail або смс. Після його роздруківки Ви можете сплатити Ваше замовлення у будь-якому банківському відділенні. Зазвичай, протягом 20 хвилин ми «бачимо проплату» і відправляємо замовлення.

Ми надаємо 100% гарантію доставки та якості саме тих позицій, які Ви замовили. Якщо хоча б одна із замовлених позицій вам не підійде або буде не належної якості ми гарантуємо повернути Вам гроші або обміняти на іншу позицію, що Вас цікавить.

Якщо замовлення сплачено до 13:00 - Ваша посилка відправляється цього ж дня!

Якщо замовлення сплачено після 13:00 - Ваша посилка надсилається на наступний робочий день!

Відправлення ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ ми розглядаємо при замовленні на суму від 1000грн або нашим постійним клієнтам!

Замовлення на суму до 1000 грн надсилаємо тільки після 100% передоплати.

Після повної передоплати Smarttext підготує замовлений товар та надішле їх через поштові перевізники на склад у Вашому населеному пункті або здійснить адресну доставку. Номер вантажної декларації надходить наприкінці робочого дня у вигляді SMS повідомлення. Пред'явив документ, що засвідчує особу, Ви зможете отримати Ваше замовлення в пункті видачі вантажів перевізника. Вартість доставки оплачує отримувач!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner